sierpień 14, 2019

Ogólne informacje

Nowe możliwości zagospodarowania odpadów budowlanych.

Remontujesz mieszkanie? Nie wiesz co zrobić z odpadami?

Dobrze trafiłeś! Zadzwoń na darmową infolinię. Odbierzemy Twoje odpady.

Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00

Po godzinie 17 istnieje możliwość połączenia się z automatyczną sekretarką oraz pozostawienia informacji o chęci współpracy, w godzinach otwarcia firmy oddzwonimy.

Zadzwoń : 800 800 333

Podczas remontów mieszkania, biura lub innego lokalu często pojawia się pytanie – jak zagospodarować odpady?

Zazwyczaj, remont wiąże się z dużą ilością odpadów budowlanych (cegły, gruz, podłogi, płyty gipsowe), z różnych rodzajów materiałów które nie kwalifikują się jako odpady komunalne, a pozbycie się ich na „własną rękę” grozi karą grzywną oraz jest nielegalne.

Powinny one być transportowane w kontenerach specjalnie do tego przeznaczonych lub workach Big Bag.

Wielkość kontenera lub specjalnego worka typu Big Bag dostosowujemy specjalnie do potrzeb indywidualnego klienta lub firm budowlanych których zakres działalności jest szerszy co idzie w parze z większymi wymaganiami.

W związku z tym wyszliśmy Państwu naprzeciw tworząc darmową infolinię, dzięki której mogą Państwo sprawnie zlecić przekazanie odpadów.

Przekazując nam odpady mają Państwo pewność, że zostaną one poddane recyklingowi. Poprzez to przyczyniamy się do ograniczenia składowania wciąż rosnącej góry śmieci.

Jak postąpić z odpadami, których musimy się pozbyć?

Odpady budowlane są to wszelkiego rodzaju odłamki, okruchy ceramiki budowlanej, betonu, kamienia, gruzu ceglanego oraz betonowego. W celu bliższego zapoznania się z informacją dotyczącą które odpady mogą się znajdować w pojemniku, a które odpady nie powinny trafić jako odpady budowlane, zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem, który jest dostępny na stronie internetowej firmy.

Na całym świecie, każdego roku, produkuje się miliardy ton śmieci.

Warto dbać o miasto, w którym żyjemy. 

Dbajmy o środowisko poprzez ograniczenie ilości odpadów w swoim otoczeniu i poddawanie ich recyklingowi, dla siebie oraz przyszłych pokoleń. 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide